תקשורת מקרבת לחיים מלאים | רוני ויינברגר

סדרת "עשרים המסרים" – הרשמה

לפני כמה חודשים, בסמוך לראש השנה תשע"ד קיבלתי השראה מחברה אהובה שאני מאוד מעריך. שמה אפרת קלודין היא עוסקת בתחום החשוב של אכילה מודעת ומשנה חיים של אנשים.  אפרת בחרה לפרסם במשך מספר ימים בעמוד הפייסבוק שלה מסר קצר ומעורר השראה.

בהשראתה וברשותה, החלטתי לאמץ את הרעיון ולהוסיף לו נופך משלי:

התחייבתי מאותו רגע ועד ערב יום כיפור לפרסם בכל יום מסר אישי קצר בנושא מסוים שמרתק, מעסיק וממלא אותי. בסה"כ עשרים מסרים. לדוגמא: ערך, צמיחה, התמדה, נתינה, נוכחות, הקשבה, שינוי, אומץ, ריפוי, יצירתיות, אהבה, הכרת תודה.

לקחתי את ההתחייבות הזו על עצמי בלי לחשוב יותר מדי. פשוט קפצתי למים. היה לי כיוון כלשהו אבל לא באמת הבנתי במה זה כרוך, איך זה יתפתח ומה יעלה. שמתי לעצמי מטרה לכתוב מסר על בסיס יומי,  ובכל מסר לחדד רעיון מסוים, להביא חלקים מעצמי ולפרגן לאדם שהשפיע/משפיע עלי רבות. מהר מאוד זנחתי את התכנית העקרונית שהיתה לי ופשוט כתבתי בכל יום מה שנראה לי מתאים ומדויק. זה היה די מאתגר במיוחד לאור העובדה שבמהלך התקופה הזו היו לא מעט חגים, סופ"ש, מחוייבויות ועניינים אחרים. החיים לא נעצרו… אבל בהתחייבויות צריך לעמוד.

המסרים פורסמו בעמוד הפייסבוק שלי וזכו לאלפי תגובות. כעת, לראשונה, אני בוחר להביא אותם גם כאן.

אם מעניין אתכם לקבל אחת לשבוע מסר קצר עם ערך מעורר השראה,  להכיר אותי קצת יותר לעומק ולפגוש אנשים יקרים שהשפיעו ועדיין משפיעים על חיי,  אתם מוזמנים להצטרף לסדרת 20 המסרים (בחינם כמובן), לעקוב, להגיב ולשתף.

המסר הראשון משוגר אליכם מיד עם הרישום לסדרה ואחריו, כל שבעה ימים בדיוק, המסר הבא בסדרה.

לקבלת "20 המסרים"

תגובות

תגובות

Leave a Replay

להצטרפות לבלוג וקבלת קורס תקשורת מקרבת ללא עלות

שם מלא
כתובת אימייל

Recent Posts

Follow Us

Judgment Inside

להצטרפות לבלוג וקבלת קורס תקשורת מקרבת ללא עלות

שם מלא
כתובת אימייל