תקשורת מקרבת לחיים מלאים | רוני ויינברגר

המלצות

"סדנת תקשורת מקרבת בהנחיית רוני ויינברגר תרמה לי רבות. אני חייבת  להודות שהמטרה שלשמה נרשמתי לסדנא הייתה להתמודד טוב יותר ובצורה יעילה יותר עם מצבים שונים בביתי ומשפחתי .. להפתעתי הרבה גיליתי שהסדנא נתנה לי כלים להתמודד במצבים שונים גם בתחום העבודה. הצלחתי ליישם מספר דברים בצורה יעילה וחלקה יותר ממה שהייתי יכולה להשיג באופן אחר, או כפי שנהגתי בעבר. אין לי שום ספק שתרגולים נוספים יתרמו להשגת מטרות ויעדים חדשים ביעילות ובהצלחה מרובה. תודה רוני על שהקנית לי כלים חדשים ויעילים בהתמודדות במצבים מאתגרים…"

יעל קטן, מנכ"לית בריטיש אירווייס ישראל

"לאורך השנים במהלך עבודתי כמנכ"ל בגופים עסקיים שונים התחלתי להבין שבתחומים  "הרכים" בניהול ותקשורת האנושית יש עוצמה גדולה בהרבה ממה שהעליתי בדעתי בתחילת דרכי. לתקשורת ולדרך ניהולה בין אנשים בארגון ומחוצה לו יש השפעה ישירה על תחושות רגשות ובסופו של יום על השורה התחתונה של הרווחיות.בסדנה של רוני  ויינברגר הדרך הייחודית והיצירתית בה עלו ותורגלו היבטים שונים של תקשורת בין אנשים הפכה את המפגשים לחוויה לימודית מפתיעה ומרתקת . מפגשים אלה עזרו לי לתרגם  את תחושתי למילים ותובנות ברורות המסייעות לי כבר היום . תודה גדולה."

דני בן נר , מנכ"ל רשת תחנות דלק Ten

"בהנחיית רוני ויינברגר למדתי מהי תקשורת מקרבת ואיך ליישם אותה בעבודתי ובחיי האישיים. הצלחתי ליישם מיידית עם אנשים וצוותים מאד מאתגרים. האימפקט היה דרמטי – היה קל לי לתקשר איתם, השגתי את רוב מה שרציתי מהם לשביעות רצוני ורצונם, והאווירה שנוצרה בשיחות היתה גם הרמונית וגם יעילה."

שמוליק מרחב, מנכ”ל מרחב אפשרויות בע”מ, ליווי, ייעוץ והנחיית מנכ”לים והנהלות.

“המפגשים אתך הביאו ערך מוסף משמעותי ורלוונטי. מי כמונו יודע שמידע חשוב ולא רלוונטי אינו מחזיק מים. איכות האנשים, הרצון, השיתוף והפתיחות אכן היו במרכזם של המפגשים ויצרו אירוע של תענוג צרוף תוך כדי לימוד, החלפת דעות ורעיונות, הנובעים מהיותנו אנשים שונים ומיוחדים  כל אחד בדרכו.

אני רוצה להביע תודה עמוקה להשקעה האישית שלך, ליכולת שלך לקבל ולהכיל הרבה ושונה. על המוכנות שלך לחלוק את הידע והניסיון והתשוקה שלך איתנו, באהבה ואי שיפוט מוחלט. כל הכבוד ותודה אחת ענקית."

יואב שחר , בעלים של קבוצת קומבה ויו"ר עמותת העטלף.

הסדנה פתחה עבורי ערוצים חדשים לחשיבה והסתכלות על דילמות ניהוליות והתמודדות איתן. המתודות המיוחדות שהבאת לנו, יחד עם השילוב של תיאוריות ודוגמאות פרקטיות, הצליחו לספק כלים חדשים להסתכלות על סיטואציות יומיומית פשוטות מזוויות שונות.
הקלפים הייחודיים הפכו לכלי עבודה יומיומי משמעותי מאוד בחיי, הן בעבודה והן בחיים האישיים.
האווירה הנעימה, הפתיחות, הרגישות והגמישות שלך, להתאים כל חלק בסדנה לסיטואציה המשתנה בחדר היא פשוט מדהימה. יכולת ההנחיה שלך והחיבור של אנשים שונים, מדרגות ניהול שונות וגילאים שונים הייתה יוצאת מגדר הרגיל.
אין ספק, שזו סדנה שיכולה לתרום רבות לכל אדם שעוסק בניהול ולכל אדם באופן כללי. תודה על חוויה מעצימה ומיוחדת במינה !

סמדר ארבל, מנכ"לית עמותת העטלף (בוגרי שייטת 13)

סדנת תקשורת מקרבת בהנחייתו של רוני ויינברגר הינה סדנא מהנה ופרקטית המוכיחה שאפשר אחרת. כקבוצת אנשים (משפחה, חברים, קולגות לעבודה, וכד) יש ביכולתנו לבחור לחיות בהרמוניה אם נשים לב לצרכים ולרגשות שלנו ושל האחר, נתייחס לעצמנו ואל האחר כשוים, נתבונן במקום לשפוט, נגלה אמפתיה אחד כלפי השני, נוכיר תודה וכד'.בזכות הסדנא של רוני קיבלתי חיזוקים על חלק מפועלי ביום יום בחיי הפרטיים ובעבודה אך חשוב מזה, קיבלתי כלים פרקטיים להתמודדת עם מצבים מאתגרים שהביאו אותי להשתתף בסדנא מלכתחילה.

קרן מן דרעי, אמא לשניים ומנהלת קב' פיתוח בחברת היי-טק

"הידע המקצועי הרב אותו אתה מעביר לנו הכולל כלים, מיומנויות וייעוץ הינו משמעותי ביותר עבורנו. לאורך השנים מערכת החינוך עוסקת בהתמודדות עם נושא האלימות. זוהי הפעם הראשונה שאני וצוותי מרגישים שיש בידינו כלים מקצועיים ופרקטיים העוסקים הן בהתמודדות והן במניעה."

ענת עומר, מנהלת בי”ס יסודי ע”ש סורקיס בכפר סבא

"הסדנא היתה משמעותית מאוד עבורי ואיפשרה לי לפתח מיומנויות שונות כגון: הבנה מעמיקה ופתוחה יותר של הסובבים אותי, הקשבה אמפטית, הפחתת שיפוטיות והבעת תודה על רבדיה השונים. לרוני ויינברגר יש כישורי הנחייה ייחודיים וניכר שחשוב לו להבין את המשתתפים ולקדם אותם. במהלך הסדנא השרה רוני אווירת ביטחון ופתיחות שאפשרו למידה יעילה, שיתוף מעצים ורכישת כלים מעשיים. כאם, מנהלת משאבי אנוש במקצועי ויועצת ארגונית בעיסוקי הנוכחי, אני ממליצה להורים, מנהלים וארגונים להשתמש בתקשורת מקרבת ככלי לביסוס תרבות ארגונית מכבדת המביא למחויבות ומעורבות של העובדים ולביצועים גבוהים יותר של הארגון.”

שרון גרף, מנהלת משאבי אנוש ויועצת ארגונית

"תקשורת מקרבת היא כלי עוצמתי ומדהים שבעזרתו אפשר להגיע להבנות עמוקות, שעונות על צרכי שני הצדדים תוך תחושה של אמון וכבוד הדדי. כל אירוע כזה הוא חגיגה הורית, חיזוק הביטחון שלי בעצמי כאם, וצעד קטן נוסף בהתקרבות ביני לבין ילדיי.”

לימור שגב, אם לשלושה

"הי רוני,
לכל אחד, אני מניח, עוברות מדי פעם מחשבות של "היום אני מתחיל את השינוי" ובדרך כלל זה לא קורה.
אני יוצא מהמפגש שלנו עם תחושה שנתת לי את ההזדמנות להגיד זאת לעצמי שוב ואפילו לעשות זאת.
אם לא אצליח בשלב הראשון, כנראה שעדיין אינני מוכן, אבל אני מאמין שאפשר וצריך לעשות זאת.
ואף פעם זה לא מאוחר. תודה !"

גיורא רמות, מנהל מערכות מידע, גמל-שריד בע"מ

תגובות

תגובות

Leave a Replay

להצטרפות לבלוג וקבלת קורס תקשורת מקרבת ללא עלות

שם מלא
כתובת אימייל

Recent Posts

Follow Us

Judgment Inside

להצטרפות לבלוג וקבלת קורס תקשורת מקרבת ללא עלות

שם מלא
כתובת אימייל