תקשורת מקרבת לחיים מלאים | רוני ויינברגר

רוני ויינברגר

אני נשוי למאיה ואב לשלושה ילדים מדהימים – שחר, תמר ורועי.

ב +20 השנים האחרונות צברתי ניסיון רב בהובלת צוותים בארגונים עסקיים, חברתיים וצבאיים. מילאתי שורה ארוכה של תפקידי פיקוד, ניהול פרויקטים וניהול קבוצות מקומיות ובינלאומיות.

לפני כ- 15 שנים במהלך סדנא שעברתי במקום העבודה חשתי שחיי משתנים – לראשונה בחיי, הבנתי בצורה בהירה ועמוקה את מה שעומד בבסיס החשיבה שלי, דרכי התקשורת, תהליכי קבלת ההחלטות ותהליך הלמידה שלי. ברגע זה נפתח עבורי עולם חדש (שהפך נגיש פתאום) שדרכו, לראשונה בחיי, יכולתי להבין ולראות באמת גם את אשתי וילדי. מתחים התפוגגו בצורה מיידית ונוצרה בהירות נדירה שהובילה לחיבור מדהים. החוויה הזו טלטלה אותי בעוצמתה, יצרה  בי תשוקה אדירה להיהפך למומחה בתחום והובילה אותי למסע מרתק שעדיין נמשך.

משנת 2005, בנוסף לתפקידי הניהול, אני מנחה סדנאות וקורסים לקהלים מגוונים: עובדים ומנהלים בחברות עסקיות, מפקדים בסדיר ובמילואים, צוותים חינוכיים, בני נוער והורים. המיקוד שלי הוא בנושאים "הרכים" של תקשורת עם עצמנו ועם אחרים, פיתוח קריירה, עבודת צוות, ניהול קונפליקטים ומנהיגות.

במהלך העשור האחרון יזמתי והובלתי פרויקטים התנדבותיים רבים בעיקר בתחומי חינוך ופיתוח מנהיגות. אני גאה במיוחד בפרויקט "שפת הג'ירף" בביה"ס היסודי ע"ש סורקיס בכפר סבא שבו כל ביה"ס (בדגש על צוות ההנהלה והמורים) לומד ומטמיע זו השנה הרביעית את גישת "התקשורת המקרבת" התורמת בצורה ישירה להפחתת אלימות ויצירת אקלים חברתי מיטבי.

כבן זוג, הורה, מהנדס, מנהל, ומדריך אני חי את מה שאני מלמד ומחובר חזק לשטח. אני מאמין בדוגמא אישית, בצניעות ובלמידה אינסופית. דרך החשיבה, מיומנויות התקשורת והכלים המעשיים שרכשתי ופיתחתי עם השנים משמשים אותי מדי יום בשגרה ובמצבי לחץ ומאפשרים לי את השילוב המסעיר של משפחה, קריירה והתפתחות אישית.

לפני שנים קראתי סיפור על אדם שבגיל 20 רצה לשנות את העולם, בגיל 40 את המדינה שבה הוא חי, בגיל 60 את משפחתו ובגיל 80 על ערש דווי את עצמו. בשונה מאותו אדם אין לי כוונות לשנות את העולם. אני בעסק של שינוי עולמות. אחד אחד. יום יום. וזה כולל את העולם שלי.

תארים, הסמכות ושאר תעודות..

מפקד מצטיין ביחידה מובחרת, בוגר הנדסת תעשייה וניהול בטכניון בהצטיינות.

בוגר תכנית High Potential Leadership Program  באוניברסיטת Harvard וחבר רשת מעוז לפיתוח מנהיגות ערכית בישראל.

מנחה Human Dynamics, מנחה תקשורת מקרבת- Nonviolent Communication

בוגר קורסי התמקדות וקונסטלציה משפחתית וארגונית.

רייקי מאסטר.

רץ מרתון.

תגובות

תגובות

Leave a Replay

להצטרפות לבלוג וקבלת קורס תקשורת מקרבת ללא עלות

שם מלא
כתובת אימייל

Recent Posts

Follow Us

Judgment Inside

להצטרפות לבלוג וקבלת קורס תקשורת מקרבת ללא עלות

שם מלא
כתובת אימייל